Gaziantep Aile Hekimliği Derneği GAHD
Aile Hekimliği Ücret Yönetmeliği
Gruplandırma İşlemleri
Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği
TSM Yönetmeliği Yayınlandı
Bizim Kongremiz AHEKON PDF Print E-mail

Bizim Kongremiz AHEKON 23 Bin aile hekiminin en büyük çatı örgütü AHEF in organizasyonu olan AHEKON a sayılı günler kaldı

 

EN BÜYÜK AİLE HEKİMLİĞİ KONGRESİ

Sizi Davet Etmekten Onur Duyuyoruz

 

Türkiye’nin en büyük aile hekimliği kongresi Ahekon’a, sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

23 bin aile hekiminin temsilcisi AHEF tarafından düzenlenen ve bu yıl 8.’si gerçekleşecek olan AHEKON, her yıl gelişen ve güçlenen aile hekimliğinin en saygın kongresidir. 1 – 5 Kasım tarihleri arasında, Antalya Belek’te, Gloria Golf Resort otelde gerçekleşecek kongremizin kayıtları başlamıştır.

Aile hekimlerinin, kişilere ve topluma, sürekli ve çok yönlü sağlık hizmeti vermesinin yanı sıra, akut ve kronik hastalıkların tanı, tedavi ve takibindeki önemi bilinmektedir. Erken tanıda büyük önemi olan düzenli sağlık taramalarının yanı sıra, sağlıkla ilgili konularda, hastalarımızı bilgilendirerek ve danışmanlık vererek, yoğun bir iş temposuyla, koruyucu hekimliğimizi de başarı ile devam ettiriyoruz.

AHEKON, Türkiye’nin aile hekimlerini bir araya getiren, alanımızdaki bilimsel gelişmeleri takip edebildiğimiz, deneyimlerimizi, başarılarımızı paylaşabildiğimiz, sorunlarımızı tartışabildiğimiz ve tüm bunların yanı sıra, sosyal yönlerimizi de ön plana çıkarabildiğimiz birçok program içermektedir.

Birinci basamakta sık karşılaşılan klinik sorunları kapsayan paneller, konferanslar, kurs ve çalıştaylar ile birlikte, sözlü ve poster bildiri tartışmalarının da yer alacağı kongremizin zengin bilimsel programına ve özenle hazırlanmış sosyal programına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan, alanında uzman, yerli ve yabancı akademisyenlerin katkıda bulunduğu AHEKON 2017, bundan önceki yıllarda oluğu gibi, bu yıl da, ülkenin en prestijli aile hekimliği kongresi olacaktır. Tüm meslektaşlarımızı ülkemizin en büyük aile hekimliği kongresinde, AHEKON’da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

 Haberin Ekleri: